motoger

Halogen lewy Toyota Avensis I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Halogen lewy Toyota Avensis I FL
Halogen lewy Toyota Avensis I FL

Sprzedawcy części do Toyota Avensis:

części szrot samochodowy
auto części gliwice
części używane poznań
giełda części śląsk
auto części poznań
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
gielda czesci
moto2
czesci samochodowe uzywane
części moto2
auto części
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
moto2.pl
auto części zamienne
auto szrot
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
giełda części
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Halogen lewy Toyota Avensis Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Toyota Avensis i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Halogen lewy. Wybierz części samochodowe z kategorii Oświetlenie. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2025-01-22 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-09 - numer oferty 31303831. Część używana Halogen lewy do Toyota Avensis I FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Halogen lewy Toyota Avensis I FL 1.5 2002 kombi. Tanio Halogen lewy Toyota Avensis I FL 1.5 2002 kombi. Auto te ma pojemność silniczka 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to kombi i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Toyota. Ten model Avensis wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem halogen lewy i teraz mogłem naprawić samemu Toyota Avensis wersja I FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Toyota Avensis. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ktoś na facebooku pisał że Toyota Avensis w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Toyota Avensis bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Toyota Avensis. Kocham te samochody. Czytałem na forum jak samemu wymienić halogen lewy do Avensis. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem halogen lewy. Zamontowałem halogen lewy do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem halogen lewy do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Toyota Avensis. Edward będzie musiał szybko wyszukać halogen lewy. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Toyota Avensis. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić halogen lewy w Toyota Avensis. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić halogen lewy do Toyota Avensis. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem halogen lewy. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest halogen lewy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Toyota Avensis na części.  


KONTAKT

tanio Halogen lewy Toyota Avensis I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Halogen lewy Toyota Avensis I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl